Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!

Фітотерапія

Фітотерапія займає гідне місце серед нетрадиційних методів. Лікування травами ефективно допомагає зміцнити імунітет, очистити організм від токсинів і шлаків.

Основні показання та користь застосування фітотерапії

  • Хвороби, пов'язані з нервовим напруженням
  • Безсоння
  • Часті простудні захворювання
  • Ревматизм
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту

Особливо корисно траволікування для людей похилого віку, так як їх імунітет легко може бути зруйнований побічними ефектами медичних препаратів.

Лікарські трави попереджають і усувають ускладнення при прийомі антибіотиків, гормонів і хіміопрепаратів.

Фітотерапія ефективна при лікуванні бронхіальної астми, гіпертонії, серцевої недостатності, виразки шлунку і дванадцятипалої кишки, хронічної пневмонії і цілого ряду інших важких, невиліковних хвороб.

Ефективні результати лікування травами дає метод відновлювальної фітотерапії після перенесених гострих захворювань, а також лікування і профілактика загострень хронічних захворювань серцево-судинної системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчних протоків, нирок, сечовивідних шляхів, тощо.

Лікарські рослини не тільки зупиняють, але і піддають зворотному розвитку запалення на будь-якій стадії, навіть при некрозі. При цьому лікування травами в народній медицині не завдає шкоди організму, а тільки сприяє одужанню при опіках, пораненнях, травмах, інфаркті міокарда, інсульті, гострому маститі, пієлонефриті, сепсисі.

Необхідно також пам'ятати, що невміле і надмірне вживання лікарських засобів на основі лікарської рослинної сировини може завдати шкоди здоров'ю. Деякі з рослин дуже отруйні і вимагають особливої обережності у використанні і дотриманні вказаних дозувань. Самолікування лікарськими рослинами без попереднього ретельного лікарського і клініко-лабораторного обстеження неприпустиме.

Відгуки
В
Віталій
15.06.2022
12:38
Чудовий санаторний комплекс! Порадувало співвідношення ціна-якість. Відношення на рівні, тихо та комфортно.
Д
Діана
15.05.2022
12:13
У санаторії ми з чоловіком відпочивали двічі. Від Кропивницького машиною їхати лише півгодини. Санаторій знаходиться далеко від міста, навколо немає заводів - гарна природа та найчистіше повітря. Прекрасне лікування - грязелікування, масаж, ванни, душ. Ціни доступні. Дієтичне харчування за призначенням лікаря, відпочинок хороший для людей після 40 років. Тренажерний зал, танці, фітотерапія. Повернулися додому оздоровлені та відпочивши. Персонал лікарні дуже сильний – спеціалісти високого класу.
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися