Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!
Галотерапія (Соляна кімната)

Галотерапія (Соляна кімната)

Метод галотерапії або соляна кімната, оснований на використанні штучного мікроклімату для лікування захворювань бронхо-легеневої системи у максимально наближених по параметрах до природних умов соляних копалень та підземних шахт Закарпаття, Криму, Донецької області.

Завдяки унікальному складу блоків, з яких створено соляну кімнату, у повітрі утворюються мілко-дисперсні аерозолі солей натрію, калію, магнію та інших необхідних хімічних елементів. Бактерійна флора і алергени в соляній кімнаті відсутні.

Повітря з тонко-дисперсними частинками солі проникає до рівня дрібних бронхів. Дихання стає вільнішим, зникають хрипи і кашель. Додаткова іонізація повітря сприяє покращенню впливу соляного туману. Крім того «соляний плащ, що утворюється на поверхні тіла, позитивно впливає на процеси шкірного дихання, забезпечуючи загально регулюючу дію на всі функції організму.

Успішно лікуються такі захворювання:

  • Хронічнй бронхіт з обструктивним та астматичним компонентом;
  • Бронхіальна астма;
  • Муковісцидоз;
  • Хвороби ЛОР органів - фарингіт, гайморит, синусит;
  • Бронхоектатична хвороба;
  • Хвороби шкіри - екзема, псоріаз, діатез, нейродерміт;
  • Профілактика простудних захворювань;
  • Вегето-судинна дистонія;
  • Алергійний та вазомоторний риніт.

Незвичайна обстановка кабінету соляної кімнати сприяє активізації психоемоційної сфери. В результаті курсу галотерапії (5-10) процедур, значно знижується ступінь алергізації організму, підвищується імунітет до вірусних та бактеріальних інфекцій, дії токсинів та інших екологічно небезпечних речовин. Курс галотерапії сприяє зниженню ступеня важкості захворювання та зменшенню медикаментозного навантаження.

Відгуки
І
Інна
09.06.2022
12:39
Все життя страждаю на астму. Як добре стало дихати після відвідання соляної кімнати! Багато читала про користь цієї процедури, але в нашому районі такого не було, а тепер - почуваю себе вільнодихаючою людиною!
С
Світлана
01.11.2021
09:23
Вперше відвідавши санаторій, була приємно вражена рівнем кваліфікації та доброзичливістю лікарів. Це місце мені порадили знайомі, які ще з радянських часів чули багато хорошого про цей заклад. Спочатку я лікувалася у Солотвіно, в натуральних соляних печерах. Та дізнавшись про Знам'янський санаторій, ризикнула пройти лікування тут, адже живучи в Кропивницькому, я маю можливість проходити лікування амбулаторно.
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися