Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!

Гінекологічне зрошення

Вагітність, пологи та грудне вигодовування часто асоціюються з радістю та любов'ю, але трапляється й іншій бік материнства. Ефективне лікування гінекологічної патології пов'язане не тільки із вживанням ліків, а ще з належною реабілітацією.

Санаторно-курортне лікування є одним із важливих складників профілактичних та реабілітаційних заходів відновного лікування. У комплекс санаторно-курортного лікування входять методи, що базуються саме на використанні природних та преформованих лікувальних факторів.

Одним з них є застосування мінеральних радонових вод у вигляді ванн, гінекологічних зрошень та використання лікувальних грязей. Відомо, що поєднання вказаних чинників має десенсибілізуючу, розсмоктуючу та протизапальну дію, що поліпшує функцію яєчників, покращує епітелізацію ерозії шийки матки, нормалізує гормональний фон, реологічні властивості крові та зміцнює імунітет.

Показання та користь гінекологічного зрошення

  • Запальні процеси внутрішніх статевих органів жінки
  • Спайкові процеси
  • Порушення менструального циклу
  • Безпліддя
  • Ерозія шийки матки

На відміну від медикаментозного лікування, природні фактори є абсолютно безпечними для організму та разом з тим високоефективними засобами лікування жіночих хвороб. Адже здоров'я жінки - це здоров'я нації.

Любі жінки, скористайтесь можливістю зміцнити своє здоров'я в умовах Знам'янської обласної бальнеологічної лікарні стаціонарно та амбулаторно.

Відгуки
Поки немає відгуків
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися