Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!
Лікувальні грязі

Лікувальні грязі

Лікування грязями - найдавніший спосіб відновного лікування. Створені природою під впливом геохімічних, кліматичних, біологічних та інших процесів, лікувальним грязям притаманні виражені протизапальні, розсмоктуючі та трофіко-регенераторні ефекти. Ми використовуємо грязі озера Сиваш.

Одним з головних факторів впливу лікувальної грязі є тепловий ефект, і вона, як гарний накопичувач тепла може застосовуватись як в теплому так і в холодному вигляді. Тіло людини реагує відповідно і намагається вирівняти температуру, це веде до початку оздоровчого процесу. Грязьові процедури покращують кровообіг в хворому органі. Пошкоджені кістки і суглоби починають прискорено отримувати необхідні будівельні матеріали, швидше зрощуються та відновлюються.

Лікувальні грязі мають властивість приклеювати до себе сторонні часточки, гази, мертві клітини, бактерії та виводити їх з організму. Очищуючи шкіру, лікувальні грязі покращують її діяльність, запобігають від висихання та старіння.

Експериментально доведено, що дія грязей носить багаторівневий характер. Місцевий вплив - подразнюючий, зігріваючий та проникаючий. Покращується мікроциркуляція підшкірних тканин, це призводить до активного всмоктування із грязі різних іонів, в тому числі іонів йоду, який регулює обмінні процеси та іонів магнію, які в свою чергу сприяють збалансованій роботі центральної нервової системи.

Через шкіру, в зворотному напрямку в грязі переходять продукти метаболізму (токсини). Системний вплив - розширення капілярів, веде до зниження перефірійного опору, зменшується навантаження на серцевий м'яз, активуються всі внутрішні органи людини.

Можна з впевненістю визначити, що людина, яка прийняла не менше семи сеансів, стає стійкою до стресів, навантажень, його адаптаційна спроможність значно зростає.

Показання для застосування і користь грязьових ванн

  • Захворювання опорно-рухового апарату - артрози, остеохондроз, спондильоз, ревматоїдний артрит, наслідки переломів кісток
  • Захворювання нервової системи - радикуліт, плексит, неврит, полінейропатії, травматичні ураження нервів
  • Хвороби сечо-статевих органів - хронічний цистит, простатит, запальні захворювання жіночої статевої сфери
  • Захворювання судин - наслідки перенесеного тромбофлебіту
  • Травми кісток, м'яких тканин
  • Захворювання шкіри - екзема, псоріаз, нейродерміт, келоїдні рубці
Відгуки
П
Полина
07.02.2022
15:13
Знаменский санаторий уже который год спасает мою маму. Пару раз в год, пройдя лечение в санатории, состояние её ног значительно улучшается, позволяя и дальше вести активный образ жизни. Медикаментозное лечение не всегда является выходом, и я очень рада, что мне когда-то посоветовали этот санаторий.
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися