Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!
Плазмотерапія

Плазмотерапія

На базі КП "Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня" Кіровоградської обласної ради запроваджена одна із новітніх методик в неврології та ортопедії - процедура плазмотерапії (PRP терапія).

Плазмотерапія - це натуральний і дієвий метод, що полягає у проведенні мікроін'єкцій тромбоцитарної аутоплазми, отриманої із крові самого пацієнта в лабораторних умовах і проводиться підготовленим спеціалістом, який отримав відповідний сертифікат. Введення мікродоз аутогенної плазми активізує повноцінне відновлення тканин організму без використання медикаментозних засобів.

Вперше PRP-терапію використовували ще 1987 року під час операції на відкритому серці. Після цього сфера застосування поширилася. Наприклад, багату на тромбоцити плазму кололи для відновлення кісток після травм хребта і для загоєння м'яких тканин після пластичних операцій. Крім того, плазмою лікували ушкодження, що виникали у хворих на рак після реконструкції щелепи.

Серед спортсменів PRP-терапія стала популярною у 2008 році - після того, як її використовували гравці НФЛ Хайнс Уорд та Трой Поламалу. Після стрімкого лікування вони допомогли "Піттсбург Стілерз" виграти Супербоул. А в 2009 році прокрутка крові дісталася легендарного тенісиста Рафаеля Надаля та гольфіста Тайгера Вудса.

Користь плазмотерапії

 • посилення процесів регенерації на клітинному рівні;
 • стимуляція відновлення клітин сполучної (фібробласти), кісткової (остеобласти) і хрящової тканини (хондроцитів);
 • стимуляція синтезу власного колагену і нових кровоносних судин, тобто покращує трофічні процеси тканин.

Метод плазмотерапії використовується в декількох медичних сферах: неврології, ортопедії, косметології. В ортопедії і неврології використовується для відновлення хребцевої тканини, зняття запалення та болю, відновлення рухливості суглобів та хребців.

Курс плазмотерапії скорочує термін лікування у 2-3 рази! Переваги методу - максимальна безпека.

Показання

 • патологія міжхребцевих дисків (протрузії, грижі);
 • больові синдроми внаслідок остеохондрозу;
 • викривлення хребта (кіфоз, сколіоз);
 • синдром хребтової артерії;
 • наслідки травм суглобів, хребта, м’яких тканин;
 • наслідки інсультів;
 • невралгії, невропатії;
 • артрози колінних, кульшових суглобів;
 • п'яткові шпори;
 • рубці, шрами.

У зв'язку з тим, що плазма є частиною крові самого пацієнта, вона не стане джерелом алергічних реакцій.

Відгуки
І
Ірина
22.06.2022
16:11
Приємно вражена відношенням спеціалістів санаторію і рівнем надання послуг, очікувала щось більш "радянського" рівня, але ні, сучасне обладнання і професійність спеціалістів в купі з позитивним настроєм дали чудовий результат: позбавилась від надокучливого болю, який вимотував. Дякую працівникам санаторію!
М
Марія
04.01.2022
11:57
Я багато прочитала про плазмотерапію - влітку зацікавилася цією темою. Обираючи серед багатьох закладів, що проводять цю процедуру, я знайшла Знам'янський санаторій - лікарню с багаторічним досвідом та чудовою репутацією. Окрім бажаного косметичного ефекту, у мене пропав іноді докучаючий біль у спині, внаслідок відновлення клітин. Хочу ще сказати велике дякую Дяченко Надії Анатоліївні, яка сумлінно і якісно виконує свою працю, та й до цього дарує посмішку кожному пацієнту!
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися