Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!
Синглетно-киснева терапія

Синглетно-киснева терапія

Кисень - необхідний елемент для життєдіяльності всіх живих організмів. Основні фізіологічні процеси в нормі та при патології відбуваються за участі кисню. Ефективно використовуються в тканинному метаболізмі у переважній більшості так звані активні форми кисню - іонізований кисень (пероксид-радикал), перекис водню, синглетний кисень, тощо.

Синглетно-киснева терапія - це один з нових перспективних методів фізіотерапії. У основі цього методу лежить біологічна дія активного кисню, який утворюється в результаті активації води ультрафіолетовим випромінюванням. Отримана синглетно-киснева суміш використовується для виконання інгаляцій.

Показання та користь синглетно-кисневої терапії

  • Профілактика і лікування загострення захворювань, особливо сезонних, при контакті з інфікованими (наприклад пацієнтами що перенесли грип чи пневмонію та ін.)
  • Хвороби серцево-судинної системи (атеросклероз, гіперліпідемія з ожирінням і без нього, артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, міокардіодистрофія, кардіоміопатія)
  • Захворювання органів дихання (пневмонія, бронхіт, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба, силікоз, пневмосклероз)
  • Захворювання органів травлення (гастрит, виразкова хвороба, хронічний панкреатит, захворювання печінки (гепатит, цироз), жовчовивідних шляхів, хронічні ентерити, колітах, дисбактеріоз, лямбліоз, гельмінтоз)
Відгуки
Я
Яна
17.06.2022
12:25
Сподобалися і номер, і їжа, і ввічливість працівників санаторію. Хочу побажати миру та довголіття всім причетним до цієї доброї справи. Добре, що в нашій країні є такі спеціалісти, як в цьому санаторії.
И
Ирина
30.12.2021
10:38
Отдыхала в октябре, очень довольна лечением, а самое главное результатом. Номер был со всем необходимым, еда вкусная, сбалансированная диета под каждого пациента. Очень квалифицированный коллектив, от которого заряжаешься позитивом и энергией. Огромная благодарность таким врачам - которые не просто выполняют свою работу, а вкладывают душу в лечение каждого пациента!
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися