Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!
Біоптрон (Bioptron) світлотерапія

Біоптрон (Bioptron) світлотерапія

Світлотерапія має досить велику історію застосування. Але на новий рівень, лікування світловими імпульсами вийшло після того, як стали з'являтися такі прилади, як Біоптрон.

У лампи Біоптрон застосування засноване на світловому впливі, що призводить до посилення кровотоку на певній ділянці тіла. Завдяки подібному ефекту можна зміцнити місцевий і загальний імунітет, зняти прояви алергії, зменшити локальні запалення.

Випромінювання, що створюється обладнанням, має широкий спектр. Воно становить 480-3400 нм. При цьому світло, яке породжує прилад, не містить УФ-випромінювання. Таким чином, Біоптрон впливає на шкіру і тіло в цілому набагато безпечніше, ніж звичайний сонячне світло. Невипадково Біоптрон має найрізноманітніші показання до застосування, та майже не має протипоказань.

Біоптрон-світлотерапія природним способом підтримує здатність організму до регенерації та регулювання внутрішніх ресурсів, допомагаючи йому посилити власні можливості зцілення. Енергія світла сприяє процесам біонормалізації, тобто, вона налагоджує різні позитивні біологічні процеси в організмі і, як наслідок, покращує функції організму. Ефективність використання прибору підтверджена клінічними випробуваннями провідних Європейських інститутів.

Біоптрон-світлотерапію застосовують як додаткове лікування для посилення дії традиційних медичних методів та як монотерапію при окремих показах.

Користь світлотерапії

 • загоєння ран
 • полегшення болю або зменшення її інтенсивності
 • зменшення шкірних розладів
 • лікування дитячих захворювань
 • ослаблення сезонних емоційних розладів (СЕР)

Особливо цінною властивість Біоптрону справлятися з неврологічними і суглобовими болями, а також в лікуванні больового синдрому при поясничних болях, карпальному тунельному синдромі, болях в ділянці шиї та плечового поясу. Ефективність цієї технології пояснюється покращенням тканинного кровообігу (мікроциркуляції), стимуляцією регенерації тканин, нормалізацією обміну речовин.

Доведено, що регулярний вплив світлом Біоптрон на слизову оболонку носа знижує ймовірність захворювання на грип та інші ГРВІ. Також ефективним є апарат в лікуванні сезонних афективних розладів - зимова депресія, синдром хронічної втоми, підвищена сонливість, астенія.

Апарат активно застосовується

 • В ревматології, спортивній медицині та реабілітації для лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату
 • В дерматології і хірургії - атопічний дерматит, акне, псоріаз, опіки, рани у діабетичних хворих, які довго не загоюються, пролежні, трофічні венозні виразки, посттравматичні і післяопераційні рани та ін.
 • В педіатричній практиці - дитячі шкірні захворювання, алергічні респіраторні захворювання, неврологічні розлади
 • В косметології - загоєння ран, опіків, зменшення рубців
 • В стоматології - лікування больового синдрому, пришвидшення загоєння тканин
 • В кардіології - для корекції метаболічного синдрому
Відгуки
Поки немає відгуків
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися