Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!
Підводний душ-масаж

Підводний душ-масаж

Показання і протипоказання роблять підводний душ-масаж практично ідеальною лікувальною процедурою. Метод суміщає в собі відразу кілька ефектів на організм - лікувальної ванни та водного масажу.

Таке поєднання дозволяє значно збільшити кількість терапевтичних властивостей даної процедури. Вода благотворно впливає на повне розслаблення організму та м'язів. Саме тому дана процедура рекомендується при патологіях циркуляції крові та лімфи, обміну речовин.

Основні показання та користь приймання підводного душу-массажу

 • стан депресії, астенія, проблеми зі сном, синдром хронічної втоми, постійне перебування в стані стресу і при нервових навантаженнях;
 • захворювання серцево-судинної системи, а також артеріальна гіпертонія;
 • порушення роботи центральної і периферичної нервової системи;
 • захворювання Бехтерева (запалення міжхребцевих суглобів);
 • ДЦП;
 • ожиріння будь-якого ступеня, целюліт, подагра та інші порушення обміну речовин;
 • парез м'язів, що є результатом поліомієліта;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • зниження імунітету;
 • захворювання опорно-рухової системи, зокрема, артралгія, остеохондроз, артрити і артрози, ішіас, міалгія, різного роду порушення моторики та інші подібні патології;
 • підвищене фізичне напруження, а також спортивні перевантаження;
 • лімфатична і венозна недостатність, варикозне розширення вен, трофічні виразки;
 • сексуальні розлади.

Після процедури проходять болі в спині і суглобах, поліпшується циркуляція крові і лімфи. Гідромасаж показаний при остеохондрозі, артритах, артрозах і багатьох інших захворюваннях.

Для лікування захворювань хребта і суглобів використовуються найрізноманітніші водні процедури. Їх користь полягає в здатності води зняти навантаження з хворих органів. Підключивши масаж водно-повітряними струменями, людина отримує подвійну користь: його стан полегшується, болі проходять, а завдяки стимуляції кровотоку поліпшуються рухові функції.

Лікарі відзначають ефективність гідромасажу при грижі хребта - захворювання, що доставляє людям безліч неприємних відчуттів. Защемлений нервовий корінець викликає сильні болі. Щоб його звільнити, застосовують різні види витягнення хребта. Те ж саме можна отримати і за допомогою водного масажу. Він дає кращі результати, а сама процедура набагато приємніше.

Під час водного масажу відбувається розслаблення м'язів, завдяки чому проходять спазми. Стінки судин розширюються, стимулюється кровообіг, поліпшується робота венозних клапанів, відбувається насичення тканин киснем. Це сприяє полегшенню стану хворого з міжхребцевої грижею. Гідромасаж не може вилікувати саме захворювання, зате він знижує навантаження на хворий міжхребцевий диск і гальмує його подальшому руйнуванню.

Водні процедури допомагають зняти запалення, а це в свою чергу полегшує біль, зменшує пухлину. Природні регенеративні процеси прискорюються.

Відгуки
Є
Євген
04.07.2022
10:20
Складно сказати від чого саме стає краще після проведених маніпуляцій, але, думаю, ефект оздоровлення в моєму випадку, був від саме правильного підбору комплексу лікування. Дякую лікарям та працівникам санаторію за професійність та ввічливе ставлення.
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися