Ціни знижено на 20%! Україна понад усе! Разом до перемоги!
Вода Збручанська 77

Вода Збручанська 77

"Збручанська 77" - лікувально-столова вода, що характеризується як гідрокарбонатна магнієво-натрієва різного катіонного складу. Рівень мінералізації коливається від 0,6 г/дм³ до 1 г/дм³, а загальний вміст органічних речовин складає 5-25 мг/дм³.

Вона має виражені лікувальні властивості: позитивно впливає на систему травлення, обмін речовин, прискорює відновлення функції кістково-мозкового кровотворення та допомагає виводити радіонукліди, нормалізує обмін речовин, підвищує життєвий тонус. Присутні в ній мінерали і мікроелементи (магній, хлор, кальцій, натрій, йод, бром, калій, фосфор, фтор) покращують функціонування багатьох систем організму.

Згідно з висновком Українського НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України воду "Збручанська 77" застосовують як лікувальну (за призначенням лікаря) і як столовий напій у разі несистематичного вживання.

Із медичних показань до вживання цієї води можна виділити захворювання кишково-шлункового тракту, жовчного міхура, печінки та нирок, цукровий діабет, ожиріння, неврози. Важливою особливістю "Збручанської 77" є той факт,що вона знижує збудження центральної нервової системи.

"Збручанська 77" - справжній коктейль цілющих мінералів та мікроелементів.

Відгуки
Н
Назар
29.06.2022
16:21
Знаю, що підбір лікувальної води - річ дуже індивідуальна, але від рекомендацій не втримаюсь! Мені дуже підійшла місцева водичка! Особливо зараз в такий складний для всіх час, приємно, що в нас є своє, українське! Пишаймося!
С
Сергій
21.12.2021
13:05
Дуже вдале розташування санаторію додало особливої атмосфери до мого відпочинку там. Свіже повітря, гарна природа та лікувальна вода самі по собі гарно покращують самопочуття. На території санаторію всі корпуси з'єднанні теплими переходами, я швидко і зручно добирався до необхідних приміщень. Також дуже сподобався номер - зручне ліжко, холодильник, чайник та ванна кімната у номері. Харчування підібрали індивідуально, узгоджуючись з загальним станом мого організму. Я на щастя не маю хронічних захворювань, але кожен рік відвідую санаторій для загального покращення організму, кожен раз по відїзду відчуваючи себе на 10 років молодшим.
Залишити відгук
Швидке замовлення
Назва продукту
Дата заїзду
Кількість людей
Дякуємо, за ваше замовлення
Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор
Гарного дня!
Повернутися